Hakkımızda

Burada rahatlık ve huzur var...

Tecrübeli ve Uzman Kadromuz…

Sektörde uzun yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadromuzla evinizi Manisa’ya taşıyoruz…

Biz Kimiz?

Öncelikle tüm öğrencilerimize yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı olsun. Manisa Ahmetli merkezli Altı Eylül Mahallesinde bulunan Dolunay Apart Erkek Öğrenci Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak gerekli tüm resmi prosedürleri yerine getirerek ilgili ruhsatlara sahip, civardaki en yeni yurt işletmelerinden biridir. Dolunay Apart Erkek Öğrenci Yurdu, kurumsal değerlerinden ve profesyonellikten taviz vermeyen, çağdaş yönetim anlayışını benimsemiş öğrenci dostu bir kuruluştur.

Yenilikçi ve Çağdaş Yönetim

Kurumsal değerlerimizden biri olan Yenilikçi ve Çağdaş Yönetim Anlayışı ile yola çıkan işletmemiz dinamik kadrosuyla profesyonellikten ödün vermeden siz değerli öğrencilerimizin her zaman yanında ve hizmetindedir.

Güvenilir Adres…

Şehrin yoğun temposu ve karmaşası içinden sizleri alıp aile ortamını hissedebileceğiniz, ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebileceği 24 saat kayıt alan güvenlik kameraları bulunan yurdumuza sizleri davet ediyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız…

3

Yıllık Tecrübe

261

Öğrenci

8

Organizasyon

4

Gezi

Manisa’ya Hoşgeldiniz

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Manisa’da Celal Bayar Üniversitesine yürüme mesafesinde ve öğrenci hayatının aktif olduğu güvenilir bir yerde siz değerli öğrencilerimizin hizmetindeyiz.
Call Now Button